Rekrutacja do programu KSP - 7 edycja

Poznaj zasady rekrutacji do 7 edycji programu KSP! Kreatywny Semestr Projektowy to zajęcia inne niż wszystkie!

Trwa rekrutacja do programu KSP. Jeden weekend, jedna wielka drużyna, wiele nieokiełznanych emocji, niezliczone działania. W pierwszy weekend semestru organizujemy KSP Kick-off Weekend (szczegóły podane zostaną drogą mailową osobom, które pozytywnie przejdą rekrutację). W ciągu tych dwóch dni wykopiemy piłkę startową pod niebiosa, byście przez cały kolejny semestr starali się ją pochwycić w locie, później przekształcić w bliżej nieokreślony twór, póki co (po prostu: oczekujemy nieoczekiwanego!), a następnie… Ach! Nie wiemy jeszcze, gdzie poniesie Was wyobraźnia! W ciągu najbliższego semestru będziecie wkraczać w kolejne fazy projektu, przekraczać nieosiągalne bariery, działać tak, jak do tej pory wydawało się to Wam niemożliwe!

Podobnie jak w poprzednich edycjach zagadnienia, które będziecie realizować w poszczególnych fazach projektu, zostaną zlecone od przedsiębiorców, dużych graczy na rynku polskim. Przyjdźcie, zagrajcie z nimi i z nami! Wykopcie piłkę startową!

Formuła cotygodniowych spotkań jest nietypowa. Począwszy od pierwszych zajęć (kiedy nastąpią: podział studentów na grupy, wybór tematów, i ew. spotkanie grup z przedstawicielami firm) w kolejne czwartki do końca semestru odbywać się będą tzw. Large Group Meetings (spotkania wszystkich grup studenckich – będziecie działać wspólnie, wymieniać się opiniami, zadawać pytania i wyrażać wątpliwości, przedkładać sugestie innym grupom studenckim, a wszystko – parafrazując pojęcie „otwartej nauki” – w duch „otwartej dydaktyki”, swobodnej i nieskrępowanej). Bez zmian, choć pod nową nazwą, odbywać się będą Small Group Meetings czyli spotkania danej grupy studenckiej z ich bezpośrednim opiekunem i zaproszonymi gośćmi. To Wy będziecie współdecydować o terminach i o tym kogo będziecie chcieli zaprosić celem przedyskutowania podjętego zagadnienia, także spoza zespołu INFOX. Warto przy tym dodać, że w poprzednich edycjach uczestnicy radzili sobie ze spełnianiem oczekiwań Urzędu m. st. Warszawy, Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. (PSE), Willson & Brown - WB sp. z o.o. s.k., Saule Technologies sp. z o.o. W najbliższym czasie do gry wejdą kolejni gracze!

Rekrutacja ma charakter dwuetapowy:

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do KSP. Na jego podstawie dokonany zostanie pierwszy etap rekrutacji. Projekt ten może być realizowany tylko dla około 60 osób. O wynikach tego postępowania będziemy informować drogą email'ową. Dla potrzeb formalnych zgłoś się również na ten przedmiot w systemie USOS.
  2. Jeśli dostałeś się na Kick-off KSP Weekend - sprawdź się w działaniu w dniach 24-25.02.2018r. Szczegóły otrzymasz w email'u. Spotkania te mają na celu uformowanie grup projektowych, które będą pracowały przez resztę semestru.

Na zgłoszenie się macie czas tylko do 20 lutego 2018 r. (wtorek) do godz. 22:55. Poprawne przesłanie formularza potwierdzone zostanie zwrotną wiadomością e-mail.

Dowiedz się więcej o projekcie KSP

A najbardziej pracowite, najbardziej czarujące pomysłami osoby zostaną zaproszone do udziału w międzynarodowych projektach, furtkę do których stanowi KSP! Wykop z nami piłkę, by chwycić okazję do rozwoju swojego potencjału!!

plakat KSP
KSP 7ed - rekrutacja
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast) disabled.

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.