Rekrutacja do programu KSP - 8 edycja

Poznaj zasady rekrutacji do 8 edycji programu KSP. Kreatywny Semestr Projektowy to zajęcia inne niż wszystkie!

W pierwszych tygodniach semestru organizujemy KSP Kick-off (szczegóły podane zostaną drogą mailową osobom, które zarejestrują się). Na pierwszym spotkaniu wykopiemy piłkę startową pod niebiosa, byście przez cały kolejny semestr starali się ją pochwycić w locie, później przekształcić w bliżej nieokreślony twór, póki co (po prostu: oczekujemy nieoczekiwanego!), a następnie… Ach! Nie wiemy jeszcze, gdzie poniesie Was wyobraźnia! W ciągu najbliższego semestru będziecie wkraczać w kolejne fazy projektu, przekraczać nieosiągalne bariery, działać tak, jak do tej pory wydawało się to Wam niemożliwe!

Podobnie jak w poprzednich edycjach zagadnienia, które będziecie realizować w poszczególnych fazach projektu, zostaną zlecone od przedsiębiorców, dużych graczy na rynku polskim. Przyjdźcie, zagrajcie z nimi i z nami! Wykopcie piłkę startową!

Formuła cotygodniowych spotkań jest nietypowa. Począwszy od pierwszych zajęć (kiedy nastąpią: podział studentów na grupy, wybór tematów, i ew. spotkanie grup z przedstawicielami firm) w kolejne czwartki do końca semestru odbywać się będą tzw. Large Group Meetings (spotkania wszystkich grup studenckich – będziecie działać wspólnie, wymieniać się opiniami, zadawać pytania i wyrażać wątpliwości, przedkładać sugestie innym grupom studenckim, a wszystko – parafrazując pojęcie „otwartej nauki” – w duch „otwartej dydaktyki”, swobodnej i nieskrępowanej). Bez zmian, choć pod nową nazwą, odbywać się będą Small Group Meetings czyli spotkania danej grupy studenckiej z ich bezpośrednim opiekunem i zaproszonymi gośćmi. To Wy będziecie współdecydować o terminach i o tym kogo będziecie chcieli zaprosić celem przedyskutowania podjętego zagadnienia, także spoza zespołu INFOX. Warto przy tym dodać, że w poprzednich edycjach uczestnicy radzili sobie ze spełnianiem oczekiwań Urzędu m. st. Warszawy, Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. (PSE), Willson & Brown - WB sp. z o.o. s.k., Saule Technologies sp. z o.o. W najbliższym czasie do gry wejdą kolejni gracze!

Rekrutacja rozpoczyna się od wypełnienia formularza zgłoszeniowego do KSP. Jeśli strona ta stwarza problemy przyjdź na krótką rozmowę przed spotkaniem KICK OFF w godz. 15:00 -16:15 do sali 3.16 w CZIiTT. Na jego podstawie dokonamy klasyfikacji. Informacje z rozmowy jak i z formularza ogłoszeniowego pozwolą nam na najlepsze podzielenie Was na zespoły projektowe.Projekt ten może być realizowany tylko dla około 60 osób. O wynikach tego postępowania będziemy informować drogą email'ową. Dla potrzeb formalnych zgłoś się również na ten przedmiot w systemie USOS.

Jeśli dostałeś się na Kick-off KSP - sprawdź się w działaniu w dniu 25.10.2018r. Szczegóły otrzymasz w email'u. Spotkania te mają na celu uformowanie grup projektowych, które będą pracowały przez resztę semestru.

Na zgłoszenie się macie czas do środy 25 października 2018 r. do godz. 16:15.

Dowiedz się więcej o projekcie KSP

A najbardziej pracowite, najbardziej czarujące pomysłami osoby zostaną zaproszone do udziału w międzynarodowych projektach, furtkę do których stanowi KSP! Wykop z nami piłkę, by chwycić okazję do rozwoju swojego potencjału!!

Zajęcia KSP są częścią zadania 33 "Kreatywny Semestr Projektowy" realizowanego w projekcie „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

KSP 8ed - rekrutacja
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast) disabled.

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.