Zakończono rekrutację do PDP 2017/2018

Nie boisz się pracy w międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole? Lubisz podejmować nowe wyzwania? Szukasz niestandardowych rozwiązań?

W takim razie PdP jest dla Ciebie!

Przeżyj z nami 8 miesięcy, intensywnego projektu przy współpracy z przedsiębiorstwami mając do dyspozycji "deklarowany budżet".

Odkrywaj, kreuj, prototypu, testuj!

Product Development Project (PdP) jest kursem zapoczątkowanym i organizowanym od wielu lat na Aalto Design Factory wraz z partnerami z całego świata. PDP jest skierowany do studentów inżynierii, wzornictwa przemysłowego oraz szkół biznesu. Jednakże uczestnikami mogą być także studenci innych kierunków.

Kurs oparty jest o metodykę problem based learning oraz design thinking. Problemy zlecane są przez przedsiębiorcę. Projekt obejmuje zazwyczaj fazy: planowania, research’u, tworzenia konceptu, podejmowania decyzji i komputerowego wspomagania projektowania i rozwoju. Fazy projektu prototypowania, montażu i testowania są silnie związane z praktycznym doświadczeniem w uczeniu się.

Partnerami kursu PdP byli m. in.: KONE, Konecranes, ABB, Fiskars, Airbus, UNISEF, NOKIA, Philips, Wärtsilä.

Chcesz się zgłosić? Do 13.09.2017 wypełnij formularz i przygotuj się na rozmowę rekrutacyjną.

Powodzenia!

Zakończono rekrutację do PDP 2017/2018
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.