Wydarzenia które organizujemy i w których uczestniczymy

Poprowadzenie warsztatu na TEDx Warsaw Design Thinking (31 marca 2016 r.)

Poprowadzenie warsztatu na TEDx Warsaw Design Thinking (31 marca 2016 r.)

Warsztat dla prorektorów ds. kształcenia i studenckich polskich uczelni technicznych Innowacyjne Formy Kształcenia (15-16 października 2015 r.)

Warsztat dla prorektorów ds. kształcenia i studenckich polskich uczelni technicznych Innowacyjne Formy Kształcenia (15-16 października 2015 r.)

Wizyta studyjna na Uniwersytecie w Aalborgu

Wizyta studyjna na Uniwersytecie w Aalborgu - udział w szkoleniach i warsztatach PBL (11-15 marca 2015 r.)

Szkolenie dla firmy Willson&Brown – Design Thinking (19 lutego 2016 r.)

Warsztat dla Urzędu Miasta st. Warszawy – Czym jest PBL i DT? Jak przygotowywać tematy dla studentów? (23 września 2015 r.)

Warsztat dla Urzędu Miasta st. Warszawy – Czym jest PBL i DT? Jak przygotowywać tematy dla studentów? (23 września 2015 r.)

Warsztat na otwarciu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii - Jak rozwijać innowacyjność wśród młodych naukowców? (19 listopada 2015 r.)

Warsztat na otwarciu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii - Jak rozwijać innowacyjność wśród młodych naukowców? (19 listopada 2015 r.)

Warsztaty (Design Thinking, Marshmallow Challenge) na konferencji STEM Education Women in the Forefront for Innovation, Centrum Nauki Kopernik, Fundacja Edukacyjna Perspektywy (31.05 – 1.06.2016 r.)

Warsztaty (Design Thinking, Marshmallow Challenge) na konferencji STEM Education Women in the Forefront for Innovation, Centrum Nauki Kopernik, Fundacja Edukacyjna Perspektywy (31.05 – 1.06.2016 r.)

Wizyta studyjna na Politechnice Łódzkiej - 9.12.2015 r.

Wizyta studyjna na Politechnice Łódzkiej (Centrum Kształcenia Międzynarodowego) - 9.12.2015 r.

Wizyta studyjna w Aalto University

Wizyta studyjna w Aalto University celem nawiązania współpracy z
Aalto Design Factory i dołączenia do elitarnej, światowej sieci
Design Factory (1-3 czerwca 2016 r.)

Wizyta studyjna w Portugalii na Politechnice w Porto oraz Uniwersytecie w Coimbrze

Wizyta studyjna w Portugalii na Politechnice w Porto oraz Uniwersytecie w Coimbrze. Celem wyjazdu było nawiązanie współpracy z obiema uczelniami celem realizacji wspólnych projektów i aplikowania o środki europejskie. Członkowie zespołu INFOX wzięli również udział w Hackatonie HEI_Hack realizowanym w ramach projektu komisji europejskiej HEInnovate (7-12 kwietnia 2016 r.)

Wizyta studyjne na Politechnice Łódzkiej - 25.03.2015 r.

Wizyta studyjna na Politechnice Łódzkiej (Centrum Kształcenia Międzynarodowego) - 25.03.2015 r.

Współorganizacja warsztatów i 24-godzinnego hackatonu wraz z Europejską Agencją Kosmiczną, Wydziałem Geodezji i Kartografii PW oraz firmą Capitech w zakresie technologii kosmicznych, Act In Space, 20-21 maja 2016 r.

Współorganizacja warsztatów i 24-godzinnego hackatonu wraz z Europejską Agencją Kosmiczną, Wydziałem Geodezji i Kartografii PW oraz firmą Capitech w zakresie technologii kosmicznych, Act In Space, 20-21 maja 2016 r.

Szkolenie DF Bootcamp w Aalto Design Factory (3-8 kwietnia 2017 r.)

W dniach 3-8 kwietnia, członkowie zespołu INFOX wzięli udział w wydarzeniu Design Factory Bootcamp 2017, które miało miejsce w Aalto University, w Helsinkach. Podczas tego wydarzenia 8 zespołów z całego świata poznawało szczegóły organizacji własnego Design Factory.